Pomoc

Najczęściej zadawane pytania

Jak to działa?

Artry to platforma rozszerzająca funkcjonalność galerii online o możliwość prezentacji oferowanych dzieł sztuki w rozszerzonej rzeczywistości (AR). Składa się z przycisku umieszczonego na stronie z ofertą, oraz z platformy w chmurze przygotowującej pliki do wyświetlenia. Naciśnięcie przycisku powoduje, w zależności od urządzenia klienta: na urządzeniu mobilnym: wyświetlanie wizualizacji AR; na urządzeniu stacjonarnym (np. laptopie): wyświetlenie kodu QR, którego zeskanowanie smartfonem przeniesie użytkownika na odpowiednią stronę z wizualizacją. Do przygotowania prezentacji wystarczy wysłać plik ze zdjęciem oraz wymiarami na platformę. Dzięki swojej elastycznej architekturze, Artry można zintegrować zarówno z galerią online opartą na dowolnej technologii, w tym populranym CMS (np. WordPress).

Jak zainstalować Artry w mojej galerii online?

Artry to zespół narzędzi, który należy połączyć ze stroną galerii. Integrację wykonuje nasz zespół przez modyfikację wybranych fragmentów strony galerii (odpowiedzialnych np. za wyświetlanie i modyfikacja oferty). Wdrożenia dokonuje się tylko raz, po czym można dowolnie korzystać z narzędzia.

Czy do korzystania z Artry potrzebuję wsparcia IT?

Wsparcie będzie potrzebne tylko na początku – do integracji Artry ze stroną galerii – natomiast późniejsze korzystanie (zarządzanie obrazami, obsługa wtyczki) już tego nie wymaga. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz skorzystać z naszego wsparcia. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Brakuje mi pewnej funkcjonalności, gdzie jej szukać?

Jeśli masz pomysł na usprawnienie Artry to pisz do nas śmiało! Wciąż rozwijamy naszą platformę i chętnie poznamy Twój pomysł.

Które mobilne przeglądarki wspieracie?

Na ten moment wspieramy wiodące mobilne przeglądarki:

 • Android:
  • Google Chrome,
  • Microsoft Edge,
  • Opera,
  • Samsung Internet.
 • iOS:
  • Safari,
  • Microsoft Edge.

Znalazłem błąd, co mam z tym zrobić?

Nasza platforma jest w trakcie dynamicznej rozbudowy, nie jesteśmy jednak nieomylni. Zależy nam na dostarczeniu Ci najwyższej jakości usług, dlatego opisz nam dokładnie kroki, które spowodowały błąd, a zajmiemy się nim najszybciej jak to będzie możliwe!

Ile to kosztuje?

Wycena jest indywidualna i zależna od potrzeb Klienta. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej wyceny.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami →